Výstavba rodinného domu na klíč je o důvěře ke společnosti, která Vám stavbu provádí. Tak to vnímáme my. Když se obrátíte na nás, získáte vztah nejen s námi, ale i s našimi partnery, kteří rádi dotahují realizace precizně do konce.
Máte jen pozemek a nic víc? Nevadí začneme od začátku. Vyberete si typový projekt, nebo Vám nakreslíme nový na míru. Vyřešíme společně inženýrské sítě, dle potřeby a veškeré papírování za Vás. Před každým krokem budete vědět cenu za dané práce. Nacenění jak projektu tak celé stavby máte zdarma.

Po vyřízení projektů a potřebných povolení včetně přípojek, výkopů, odpadů na pozemku můžeme začít s navážením materiálu. Terénní práce jsou v plném proudu, základní deska již hotova a hrubá stavba skoro stojí. Na zimu je potřeba hrubou stavbu přikrýt střechou. Je dobré si vše odkrokovat a držet se časových limitů, pro Váš klid a naší radost z práce.

Vše si můžeme vyjasnit spolu při příjemném posezení. Z přání Vám uděláme vizi formou projektu, díky tomu přizpůsobíme stavbu Vašim nejniternějším přáním

S naším okruhem partnerů se nám daří provést dílo rychle a kvalitně.

Všechny subdodavatele si vybíráme dle lokality zakázky.

S těmito máme skvělé zkušenosti:

Co můžete ještě uvítat z naší strany k této službě:

  • Vedení subdodavatelských prací při výstavbě rodinných domů na klíč je samozřejmostí
  • Veškeré povolení pro Vaši stavbu Vám zařídí náš projektant
  • Pomoc s volbou veškerých materiálů a vybavení